NEDEN AHŞAP OFİS BÖLME SİSTEMLERİ?

Mazze kalitesinin ortaya çıktığı en önemli ofis bölme sistemleri arasında yer alan cam bölme sistemlerini tercih etmeniz için birçok neden bulacaksınız. 52 yıllık deneyim ve tecrübenin üretimde başarılı bir şekilde harmanlandığı ahşap cam bölme sistemlerinin faydalarını şu şekilde sıralamak mümkün…

1-Mazze Ahşap Ofis Bölme, Ortama Sıcaklık Katar!

Mazze mobilyanın deneyimli ustaları tarafından geliştirilen cam bölme sistemlerinin en önemli faydası ortama sıcaklık katmasıdır. Ahşabın vermiş olduğu bu sıcaklık müşterilerinizle ilişkilerinizde çok daha samimi bir görüntü çizebilmenize imkân tanıyacaktır.

2- Mazze Ahşap Ofis Bölme, Ferah ve Modern Bir Çalışma Ortamının Oluşmasını Sağlar!

Ahşap ofis bölme sistemleri alanında 52 yıllık bir tecrübeye sahip olan Mazze Mobilyanın üretmiş olduğu ofis bölme sistemleri ortamın diğer ofis bölme sistemlerine nazaran ferah görünmesine ve çok daha modern bir görüntünün elde edilebilmesine olanak tanıdığı görülmüştür.

3-Mazze Ahşap Ofis Bölme, Firmanızın Kurumsal İmajına Değer Katar!

Diğer ofis bölme sistemlerinde firmanın kurumsal imajı net olarak yansıtılamamaktadır. Mazze ahşap ofis bölme sistemlerinde ise ahşabın cam ile bütünleşmesi hangi sektörde faaliyet gösterilirse gösterilsin firmaya özgü bir kurumsal imajın müşteriye net olarak yansıtılması amaçlanır. Bu bölme sistemlerinin en büyük faydası işletmenizi sıradanlıktan kurtarmasıdır.

4-Mazze Ahşap Ofis Bölme, Isıcam Özelliği ile Ön Plana Çıkmaktadır!

Diğer ofis bölme sistemlerinden Mazze ahşap cam bölme sistemlerini ayıran en büyük fark ısıcam özelliğine sahip olmasıdır. Firmaların istedikleri kalınlıklarda üretilebilen bu tür bölme sistemleri ısıcam özelliği sayesinde firmanın ciddi bir şekilde ısıtma giderlerinden tasarruf elde edebilmesine olanak tanımaktadır.

5-Mazze Ahşap Ofis Bölme, Estetik Görünümü Asla Bozmaz!

Mazze ofis bölme sistemlerini farklılaştıran bir başka önemli detayda estetik kaygılar gözetilerek kullanılan montaj teknikleridir. Genellikle bölme sistemlerinin montajı esnasında duvarda eğrilikler ve hatalar meydana gelir. Bu durumda oldukça kötü bir görüntünün oluşmasına neden olur. Mazze ahşap ofis bölme sistemlerinin montajı esnasında ustalar estetik kaygıları gözettikleri için bu tür bir olumsuzluk söz konusu olmamaktadır. Elektrik ve ısı tesisat kablolarının ahşap bölme sistemlerinin içerisinden geçirilmesi de önemli bir estetik problemin önüne geçmektedir.

6-Mazze Ahşap Ofis Bölme, Ofis Mobilyaları ile Uyumluluk Sağlar!

Mazze ofis bölme sistemlerinin diğerlerinden farklılaştıran bir başka önemli detay ofis mobilyaları ile tam anlamıyla uyumluluk sağlamasıdır. Firmalar bu sayede yapmış oldukları bölme yatırımından sonra tekrardan bir ofis mobilyası yatırımı yapmaktan kurtulmaktadır.

7- Mazze Ahşap Cam, Oldukça Maliyetsiz Yapısı ile Dikkat Çekiyor!

Kurumsal imajın başarılı bir şekilde yansıtıldığı, sıcak ve oldukça modern bir görünümün yansıtılabildiği Mazze Ahşap Ofis Bölme sistemleri makul fiyatları ile öne çıkmaktadır. Bir alüminyum cam bölmeye harcanacak olan yatırımı ahşap cam bölme sistemlerine harcayarak çok daha fazla faydayı firmanıza kazandırabilirsiniz.

Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0332 606 09 40 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz…