03326060940

Alçıpan Bölme Duvar Fiyatları

Alçıpan Duvar Bölmeleri ve Fiyatları

by mazze
May , 30
Alçıpan Duvar Bölmeleri ve Fiyatları

Alçıpan Duvar Bölmeleri ve Fiyatları

Her dekorasyon projesinde gördüğümüz alçıpan bölme duvarlarında fiyatta önemli bir etkendir fakat alçıpan bölme duvarların fiyatlarının değişkenlik göstermektedir ofislerimizde veya işyerlerinde kullanmak istediğiniz alçıpan bölme duvarları veya ofis bölme sistemlerinde metre kare fiyatlarımız 450 tl i̇le 700 tl’i arasında değişmektedir. Bu fiyatlar malzemenin kalitesine göre, cam tercihlerine göre kullanılan aksesuarlara göre ve alanın büyüklüğüne göre değişebilmektedir ofis bölme Sistemlerinde ahşap sistemler kullanarak hem daha modern hem daha estetik ofis bölmelerine sahip olabilirsiniz ofisleriniz de alçıpan bölme duvarlar yerine ahşap sistemler kullanabilirsiniz. Ahşap sistemler avantaj olarak bir çok seçenek sunmaktadır.

Maze ahşap ofis bölme Sistemleri olarak sektörümüzdeki tüm yeniliklerden ve gelişmelerden haberdarız. 50 senelik bir dekorasyon firması olarak proje işlerinden edindiğimiz tecrübeler sonucunda ahşap ofis bölme sistemleri adlı hizmetimizi hayata geçirdik. Ofislerinizi bölerken alçıpan duvar uygulamalarının yerine ahşap ofis bölmelerini tercih ederek bir çok avantajı sahip olacaksınız ofislerimizde veya çalışma ortamlarınızda dekorasyon ve estetiği önemsiyorsanız ve ofis mobilyalarınızla bir uyum oluşturulmasını istiyorsanız ahşap bölmeleri tercih edebilirsiniz.

Uzman üretim Kadromuzla ve belirlediğimiz yüksek standardizasyonla birlikte arge çalışmaları yaparak üretim boyunca daha kaliteli ve daha estetik bir ofis bölmesi ortaya koymaya çalışıyoruz mühendis kadromuz her geçen gün ürün geliştirmekte ve bunların kontrollerini sağlamaktadır.

Alçıpan  duvar modelleri bildiğiniz gibi yıllardır kullanılan ofis bölmeleri şeklinde adlandırılabilirler fakat alçıpan bölme duvarlar sizlere dekorasyonel anlamda pek çok seçenek sağlamayacaktır. Alçıpan profiller i̇nşaatlarda ve ofis bölmelerinde en çok kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Fiyatları hem en ekonomik ofis bölmeleri olması bakımından hem de montajındaki kolaylığı bakımından tercih edilebilmektedir fakat günümüz trendlerini takip ettiğimizde alçıpan bölme duvarlara olan ilgi zamanla azalmaktadır çünkü ahşabın vermiş olduğu estetik duygusu ve dizayn algısı daha yüksek standartlarda olup sizlere sadece bir ofis bölmesi sunmaz, ofislerinize de dekorasyonel anlamda estetik bir imaj sağlar.

Ahşap ofis bölme Sistemleri de kullanılan malzemeler naif yapılarda olduğu için hem taşınması anlamında hem kurulma esnasında hem de kullanımı esnasında itina ile korunması gerekmektedir Mazze ahşap ofis bölme Sistemleri olarak biz de ahşap ofis bölmelerinde gerekli olan hassasiyeti gösteriyor kendi yetiştirmiş olduğumuz uzman montaj ekibimizin kurulumu yaptıktan sonra da gerekli teknik destek ve restorasyon çalışmaları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz fiyatlandırma çalışmaları müşterilerimizden aldığımız ölçülere göre belirleniyor. Öncelikle müşterilerimizden aldığımız tahmini rakamlar ile müşterilere sunduğumuz tahmini fiyatlandırma çalışmasını yapıyoruz ardından müşterimizle fiyat konusunda mutabık kalındıktan sonra montaj ekibimiz ofis bölme Sistemleri’nin yapılacağı yere giderek orada net ölçülendirme ve net fiyatlandırma çalışmasını yapıp müşterilere sunuluyor daha sonra ofis bölme Sistemleri için üretim planlaması yapılarak üretimi bittikten sonra da montaj işlemleri yapılarak müşterimize titizce teslim ediliyor.

Mazze ahşap ofis bölme Sistemleri olarak Türkiye’nin her noktasında ürün teslimi yapabiliyoruz ve daha sonrasında oluşabilecek teknik aksaklıklara hızlı çözümler üretebiliyoruz. Mazze ofis bölme Sistemleri ahşabın sıcaklığını ve estetik algısını müşterilere yansıtabilmek için alçıpan bölme duvarlardan daha çok ahşap bölme duvarlara ağırlık vermiştir. Eğer alçıpan bölme duvar yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa bir karar vermeden önce bizimle iletişime geçiniz. Size ahşap ofis bölmeleri ile ilgili tüm detayları ve merak ettiğiniz soruları cevaplayacak kurumsal iletişim danışmanımız yardımcı olacaktır. Ayrıca ofis bölmeleri ile ilgili yaptığımız yerlerin ve daha önce tamamlanan projelerimizi merak ediyorsanız web sitemizden ziyaret edebilir ve göz atabilirsiniz.

alçıpan duvar

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız