BU ESTETİK TRENDİ SEVECEKSİNİZ; YENİ NESİL AHŞAP OFİS BÖLMELERİ

Günümüzde ofis çalışanlarının ve ofis yöneticilerinin en çok dikkat ettiği ve hassasiyet gösterdiği konuların başında geliyor, verimlilik ve ofis içi çalışma uyumu. Çalışma ortamlarındaki verimliliğe etki eden birtakım unsurlar var ve bazen bu detay unsurları görmezden gelebiliyoruz. Peki nedir bu unsurlar? Çalışma ortamındaki mobilyalarınız, iç dekorasyon ve ışıklandırma gibi bazı şeyler çalışma verimliliğinizi olumlu ve olumsuz yönde etkiler. Buna ek olarak ofis bölmeleri de buna büyük bir etki yapmaktadır.

Ofislerinizde ahşap kullanarak hem mobilya dekorasyonlarınızla, hem ortamdaki ışık dağılımıyla bir kombinasyon ve uyum oluşturmuş olursunuz. Alternatif cam bölme sistemlerine göre daha estetik ve modern görüntüler sunan Mazze olarak aynı zamanda iç mimarlarında beğenisi ve ilgisini çekerek onların da hazır bölme sistemlerinden farkı rahatça ayırt etmesini sağlıyoruz. Zaten onlar da yıllardır kullanılan alüminyum bölme sistemlerinden sıkıldıklarının farkındalar.

Ahşap bölme sistemleri fiyatlarına gelecek olursak, Mazze Ahşap Bölme Sistemleri olarak aslında alternatif bölme duvarlardan ve cam bölmelerden çok farklı değiliz. Dilerseniz sizin için fiyat oluşturalım ve karşılaştırmayı siz yapın.

Hazır Ofis Bölme Sistemlerinden farkımız

En büyük farkımız, markamız…

Hazır ofis bölme sistemleri dediğimizde aslında, alışık olduğumuz, sıradan, yıllardır değişmeyen ve artık yeniliğe ihtiyaç duyulması gerektiğini hatırlatan ofis bölme panelleri aklımıza geliyor. İdari çalışma alanlarında kullanılan bu sistemlerin modern bir yapıya kavuşturulması gerektiğini düşündük. Estetik açıdan ve işlevsellik açısından daha ön planda bölmeler elde edebilmek için Mazze’yi yarattık. Tabi ki bunu yaparken pahalı algısının yaratılmasından da uzaklaşabilmek için hem birinci sınıf malzeme kullanımından kaçmadık, hem de ofis bölme sistemleri fiyatlarını olabildiğince alternatifi olan bölmelerle aynı seviyelerde tutmaya özen gösterdik.

PEKİ AHŞAPTA OFİS BÖLME SİSTEMLERİ DETAYLARI NELER?

Ahşap ofis bölmelerinde kullandığımız malzemelerden size biraz bahsetmek isteriz. Mdf malzeme üzerine melamin kaplama dediğimiz ve isteğe, zevke göre değişebilen kaplamalar yaparak, daha modern, daha estetik bölmeler üretiyoruz. Cam olarak tamamen sizin isteğinize uygun 6mm, 8mm, 10mm gibi kalınlıklarda camlar kullanarak, ofislerinizde sıcak bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Cam cama ofis bölme sistemleri mi yoksa ahşap mı?

Bu sorunun cevabını aslında siz de biliyorsunuz. Günümüzde kurumsal firmalar çalışma ortamlarında daha sade, daha şık ve minimal alanlar istiyor. Bu yüzden de cam cama bölmeleri tercih etmek zorunda kalıyorlar gibi düşünülüyor. Büyük hata. Aslında bölmelerin, çalışma ortamındaki mobilyalarla ve konsepte bir bütün olarak değerlendirildiğince ahşabın ne kadar kurumsal bir hava ve ne kadar estetik bir ambiyans katacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Ahşabın yıllar boyunca süregelen ihtişamını ofislerinize taşıdık. Ofis bölmelerinde yıllardır kullanılan alüminyum, alçıpan, cam cama bölmeler yerine ahşap cam bölmeleri ürettik.