CAM BÖLME FİYATLARI

Mazze Ahşap ofis bölme sistemleri olarak en modern ve en yeni teknikleri kullanarak sizlere estetik ve elit bir ofis sunuyoruz. Ahşap ofis bölmeler ile ilgili aklınızda fiyatla ilgili bir takım sorular geliyor olabilir. Mesela ”Ahşap ofis bölme sistemleri çok güzel görünüyor, fakat acaba alüminyum ofis bölmelere veya alçıpan duvar bölmelerine göre çok mu pahalıdır?” Endişelenmeyin. Alternatif ofis bölmelerine ayırmak istediğiniz bütçe kadar ahşap ofis bölme sistemlerine ayırarak da sahip olabilirsiniz. 2020 ‘ nin bize getirdiği o güzel haber sayesinde siz müşterilerimizin bütçesi sarsılamamış oldu. KDV oranı mobilya sektöründe %18’den %8’ düşürülerek alüminyum ofis bölme sistemleri ve duvar bölme sistemleriyle hemen hemen aynı fiyat bandına kavuştu. İstanbul ofis bölme fiyatlarına göre çok cazip teklifler iletebiliriz. Ofis bölme sistemleri fiyatlarımızı değişkenlik göstermektedir. Cam bölme fiyatlarını tek bir fiyat çerçevesinde değerlendirirsek hata yapmış oluruz. Müşterilerimizin zevklerine göre, renk, doku, malzeme kullanımı ve montaj işçiliklerinden kaynaklanan fiyat değişimleri meydana gelmektedir. Bu değişimler nasıl meydana geliyor, şimdi size bunu aktaralım.

Yeni nesil diye tabir ettiğimiz ahşap ofis bölmelerinde özelleştirilebilir alternatifler sunduğumuz için sizin opsiyonlarınıza göre fiyat şekillenmektedir.

Nedir bu opsiyonlar?

Kaplama Rengi

Malzeme Cinsi

Alt metal baza cinsi

Kapı Modeli

Cam Tercihleri

-6mm Düz Cam

-8mm Temperli Cam

-Çift taraflı melamin cam

-Jaluzili Cam

Ofis bölmelerinde uygulayacağımız işçilik de fiyatları ektilemektedir.

Mesela 3 metre yüksekliğinde bir ofisiniz var. Bu tarz yüksek tavanlı ofislerde, üst serenimizi standart 20 cm genişliğinde değil de 40 cm genişliğinde yaparak mukavemeti artırıyoruz. Hal böyle olunca da fiyat çok da az olsa bir yükselme meydana geliyor.

Ofis bölme sistemleri fiyatlarıyla ilgili aklınıza bir takım sorular gelirse bizimle irtibata geçmekten, fiyat teklifi almaktan çekinmeyin. Siz ölçülerinizi gönderin, biz anında fiyat teklifi iletelim.