CORONA SONRASI ÇALIŞMA HAYATI VE OFİS YAŞANTISI

Ülkemizi ve tüm dünyayı sarsan, çoğu ekonomiye ciddi zararlar veren ve en önemlisi birçok can kaybına sebep olan Corona virüsü her ne kadar çalışma hayatımızda ciddi değişikliklere sebebiyet verip birçok çalışanı Home office tarza geçirse de, önümüzdeki günlerde iş yerlerine gitmek zorunda olduğumuz gerçeğini ötelemiyor. Peki önümüzdeki günlerde ofis ortamlarında bizleri ne gibi durumlar bekliyor? Neler Olacak?

Kapalı iş yerlerinde ve ofis ortamlarında kullanılan açık ofis bölmelerini bir süreliğine kullanmamak belkide en doğrusu… Kapalı ofis bölme sistemleri sayesinde ofis çalışanlarının daha itinalı bir etkileşime ve daha verimli bir çalışma alanı oluşturma konusunda bir yeniliğe ihtiyacı var. Mazze ofis bölme sistemleri olarak bu soruna çok hızlı bir şekilde yanıt vererek ofis ortamlarında corona virüse karşı nasıl bir çalışma düzenine geçilmesi konusunda bir trendi hayata geçirdik.

Ofisler arası departmanlaşmalarda açık ofisler yerine kapalı ahşap ofis bölme sistemlerini tercih ederek Corona virüs riskini minimize edebilirsiniz. Kullandığımız doğal ahşap malzemeler sayesinde hem ofislerinizdeki renk uyumunu sağlayacak hem de yeni bir çalışma düzenine geçiş yaparak corona virüse karşı bir önlem almış olacaksınız. Ofis ortamlarında temizliğe ve titizliğe duyulacak olan önemin de artacağını öngörerek kullanılan dezenfektanların ofis bölmelerinde herhangi bir tahribat yaşatmamak için doğal ahşap malzemeler kullandık. Böylece alternatif ofis bölme sistemlerine nazaran, parmak izi ve herhangi bir iz bırakmadan temiz bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Corona sonrası ofis yaşantısı normal bir hal almayacak biliyoruz fakat bizleri tam olarak neler bekliyor olacak ve nasıl adaptasyon sağlayacağız?

Öncelikle çalışma ortamlarındaki o karmaşıklığı ve iletişim anlamındaki etkileşim sıklığını eskisi kadar göremeyeceğiz, ofislerdeki o meşhur uğultuya bir süreliğine ara vermek zorunda kalabiliriz. Açık ofislere bir süreliğine elveda diyebiliriz. Belki de bir süreliğine fazlaca koridor, fazlaca antre ve fazlaca ofis bölmeleri görebiliriz. Ofis bölme sistemleri anlamında da sizlere Mazze olarak bir yenilikten bahsetmek istiyoruz. Kapalı ofislere yeni bir bakış açısı kazandırmak istedik. Corona virüsüne hazırlıksız yakalanmamız neticesinde ofis ortamlarındaki bu hızlı değişime de hazırlıklıksız yakalanmamanız için Mazze olarak bir proje icat ettik. Ahşap ofis bölme sistemleri. Ofislerinizi önümüzdeki günlerde ahşap ofis bölme sistemleriyle bölmek isteyeceksiniz. Çünkü, ofis mobilyalarınızın ve çalışma ortamlarınızın bir konsepti var ve bunun bozulmasını istemezsiniz. Ofis mobilyalarınızda ve ortamdaki renklerle uyumlu kapalı ofis bölmeleri tasarlayarak ofislerinizde bir konsept oluşturabileceksiniz.

Birden çok ahşap kaplamalı modellerimizle ve birçok cam tercihleriyle kendi zevkinize göre ve ofislerinize uygun gördüğünüz ahşap cam bölmelerimizi tercih ederek kapalı ofisler dizayn edebilirsiniz; Üstelik alternatif ofis bölme sistemleriyle aynı fiyat düzeyinde. Corona virüsün iş hayatımıza müdahalesine karşı kendimize ve personellerimize önlem almak için kapalı ofisleri tercih etmemizde fayda var. 1968’ den beri dekorasyon ve proje anlamında anahtar teslim projeler yaparak birçok projeye imza atmış olan Gülbahçe Mobilya olarak bu oluşturduğumuz Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri sayesinde tam isabet bir hamle yapmış bulunmaktayız. Ofis ortamlarına alüminyum ofis bölmeleri veya cam cama ofis bölmeleri yerine ofislerinizdeki konsepte uygun olarak ahşap ofis bölmelerini tercih edin. Ofis bölmeleriyle ilgili daha fazla bilgi ve detaya ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir veya mail yoluyla ölçülerinizi göndererek fiyat teklifi hazırlamamızı talep edebilirsiniz. Şimdiden sağlıklı günler dileriz.