AHŞAP SEPERATÖRLERLE ESTETİK BİR ÇALIŞMA ORTAMI YARATIN.

Yoğun iş temposunda koşuştururken ofislerinizde ferah bir çalışma ortam, sıcak bir ambiyans istediğinizin farkındayız.  Açık ofislerinizde tercih etmek isteyeceğiniz ahşap seperatörler sayesinde hem ofislerinizde daha estetik bir atmosfer hem de modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hem mobilyalarınızın rengiyle uyumlu hem de minimal bir açık ofis görünüm, ofis çalışma yoğunluğunuz için iyi gelecek.  Mazze olarak, ofis bölme sistemlerinde sıradan olmayan, bambaşka ve trend olacak bir tarz belirlemek istedik.

Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri olarak, açık ofislerde ahşap seperatörler tasarlıyoruz. Yıllardır süregelen alüminyum veya cam seperatörlerden  sıkıldığınızın ve artık yeni ve daha estetik bölmeler görmek istediğinizin farkındayız. Ahşap seperatörler sayesinde zengin renk seçeneği ve yüksek kalite ile verimli bir çalışma alanına sahip olacaksınız. Aklınızda ahşap bölmeleriyle ilgili birtakım sorular oluşabilir. Hemen cevaplayalım: Bu seperatörlere, alüminyum seperatörlere ayırdığınız kadar bütçeyi ayırarak sahip olabilirsiniz. Çok Özel Fiyatlarla.

Mazze Dekoratif Seperatörler

Ofislerinizde bir yenilik!

2 Cam arasına yada tek 1 cam olarak kullanılan , ofisleri ayırma amaçlı 150cm yüksekliğindeki şeffaf açık ofis bölme sistemi olarak bilinir.

Ofis dizaynında en çok tercih ettiğiniz bölmeler aslında tercih seçeneğinizin olmamasından kaynaklanıyordu. Mazze Ahşap Seperatörler sayesinde bu sıradanlıktan sizi kurtardık ve standart algıların dışına çıkardık. Çünkü sizi ve firmanızı özel yapan bir şey olmalıydı diye düşündük.

Sizi ve firmanızı üst düzey bir imaja taşıyan ahşap bölmeleri; birçok gruba ayrılır. Sizin estetik ve zevkinize göre; Doğal ahşap kaplamalı bölmeler, firmanızın kurumsal renklerine uygun düz renk ahşap seperatörler. Ahşap seperatörleri tercih ettiğinizde dilerseniz camlara sonradan kumlama gibi görünen özel tasarım folyo yaptırabilirsiniz.

AHŞAP SEPERATÖR ÖLÇÜLERİ

Ahşap cam seperatörlerinde kullandığımız bir çok cam seçeneği mevcuttur. Düz renkli şeffaf cam bölmeler, temperli camlı ahşap bölmeler, ısıcam özellikli ahşap bölmeler. Ahşap ofis bölmelerinde kullandığımız iki taraflı ahşap kolonlarda 5cm önde 5cm arkada olmak üzere 2 ayrı kolon arasında 6mm cam , 8mm bölme ve 10mm bölme kullanabiliyoruz. İsteğe göre bölmeler de tasarlanıp uygulanabilir. Seperatörlerimizin yükseklik ölçüsü 150cm’ dir. Fiyatlarımıza camlar ve kapılar dahildir.

Ayrıca alternatif cam bölmelerinde kullanılan montaj tekniklerinden bizi ayıran en önemli özelliklerde biri de, duvar bitişlerinde estetik görünümü sağlamak. Bilirsiniz ki alüminyum ofis seperatörlerinde veya cam cama seperatörlerde montaj esnasında duvardaki eğrilikleri ve hataları kapatabilmek için çıta profil giydirirler ve bu da estetik açıdan kötü bir izlenim yaratır.

Ahşap bölme montajında ise duvarın yamuklukları ve eğrilikleri hesaplanarak duvara göre kesim yapılıp öyle montaj işlemi yapılır ki bu da sonucunda estetik bir algı yaratılılarak duvarın hatalarını görünmez kılar.

Ofislerinizde ahşap kullanarak hem mobilya dekorasyonlarınızla, hem ortamdaki ışık dağılımıyla bir kombinasyon ve uyum oluşturmuş olursunuz. Alternatif cam bölme sistemlerine göre daha estetik ve modern görüntüler sunan Mazze olarak aynı zamanda iç mimarlarında beğenisi ve ilgisini çekerek onların da hazır bölme sistemlerinden farkı rahatça ayırt etmesini sağlıyoruz. Zaten onlar da yıllardır kullanılan alüminyum bölme sistemlerinden sıkıldıklarının farkındalar.

Ahşap bölme sistemleri fiyatlarına gelecek olursak, Mazze Ahşap Bölme Sistemleri olarak aslında alternatif bölme duvarlardan ve cam bölmelerden çok farklı değiliz. Dilerseniz sizin için fiyat oluşturalım ve karşılaştırmayı siz yapın.

Hazır Ofis Bölme Sistemlerinden farkımız

En büyük farkımız, markamız…

Hazır ofis bölme sistemleri dediğimizde aslında, alışık olduğumuz, sıradan, yıllardır değişmeyen ve artık yeniliğe ihtiyaç duyulması gerektiğini hatırlatan ofis bölme panelleri aklımıza geliyor. İdari çalışma alanlarında kullanılan bu sistemlerin modern bir yapıya kavuşturulması gerektiğini düşündük. Estetik açıdan ve işlevsellik açısından daha ön planda bölmeler elde edebilmek için Mazze’yi yarattık. Tabi ki bunu yaparken pahalı algısının yaratılmasından da uzaklaşabilmek için hem birinci sınıf malzeme kullanımından kaçmadık, hem de ofis bölme sistemleri fiyatlarını olabildiğince alternatifi olan bölmelerle aynı seviyelerde tutmaya özen gösterdik.

PEKİ AHŞAPTA OFİS BÖLME SİSTEMLERİ DETAYLARI NELER?

Ahşap ofis bölmelerinde kullandığımız malzemelerden size biraz bahsetmek isteriz. Mdf malzeme üzerine melamin kaplama dediğimiz ve isteğe, zevke göre değişebilen kaplamalar yaparak, daha modern, daha estetik bölmeler üretiyoruz. Cam olarak tamamen sizin isteğinize uygun 6mm, 8mm, 10mm gibi kalınlıklarda camlar kullanarak, ofislerinizde sıcak bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Cam cama ofis bölme sistemleri mi yoksa ahşap mı?

Bu sorunun cevabını aslında siz de biliyorsunuz. Günümüzde kurumsal firmalar çalışma ortamlarında daha sade, daha şık ve minimal alanlar istiyor. Bu yüzden de cam cama bölmeleri tercih etmek zorunda kalıyorlar gibi düşünülüyor. Büyük hata. Aslında bölmelerin, çalışma ortamındaki mobilyalarla ve konsepte bir bütün olarak değerlendirildiğince ahşabın ne kadar kurumsal bir hava ve ne kadar estetik bir ambiyans katacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Ahşabın yıllar boyunca süregelen ihtişamını ofislerinize taşıdık. Ofis bölmelerinde yıllardır kullanılan alüminyum, alçıpan, cam cama bölmeler yerine ahşap cam bölmeleri ürettik.