bir vizyonla sektörün lideri olarak yeni trendleri belirliyoruz. Ofislerde çalışma hayatına yeni bir renk ve doğallık katmayı misyonumuz haline getirdik. Yıllardır sıradanlaşmış ofis bölmeler yerine hem cazip hem kaliteli ofis bölmelerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’ da en iyi ofis bölme sistemleri yapan ve kaliteden taviz vermeyen bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. İş yerlerinde, ofislerde ve çalışma ortamlarında verimliliğin önemi büyüktür. Biz de bunu sağlayabilmek için iş ortamında ferah ve modern çizgi belirledik. Ofis ortamlarında bilindiği üzere kişisel veya departmanlara özel bölmeler yapılıyor. Bunlar tasarlanırken genelde alüminyum, alçıpan veya tuğla gibi hem çok fazla gösterişi olmayan hem de zahmetli yöntemler kullanılıyor. Mazze olarak İstanbul Ofis Bölme Sistemlerinde en prestijli hizmeti sunuyoruz. Yeni bir trendle modern ofis dekorasyonlarına yön veriyoruz. Çok cazip fiyatlarla bizi tercih edebilirsiniz.

İSTANBUL OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Günümüzde ofisler, tüm işletmelerin kalbi diyebiliriz. Ofis ortamında ve yönetim anlamında çalışan tüm kadrolar ofislerde işlerini yürütmektedir. Bu yüzden bu çalışma alanlarının en verimli şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Bunu yaparken maliyetler de oldukça önemsenmektedir. Ofisleri tasarlarken montajı kolay ve özgün bir tasarım olması önemlidir. Bunun için de alışılmış olan ve herkesin de alternatifi olmadığı için yaptırmak zorunda kaldığı alüminyum ofis bölme sistemlerinden ve alçıpan bölme duvarlardan farklı olarak ahşap bölmeleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul Ofis Bölme Çeşitleri

Mazze olarak sizlere birçok ahşap renk seçeceği sunuyoruz. Farklı kullanım opsiyonlarına göre ve renk alternatiflerine göre birçok seçenek mevcut. Ahşabın estetik ambiyansını sizlere yaşatabilmek amacıyla cam cama ofis bölme sistemleri, tamamı camlı kapaksız bölme, jaluzili ofis bölme, smart akıllı cam cam veya alçıpan duvar bölmeleri gibi sistemler kullanmıyor, sizleri ahşabın doğallığıyla başbaşa bırakıyoruz.

Tasarladığımız tüm bölmelerin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. 1. Sınıf kalite malzeler kullanarak, teknik anlamda profesyonel ekiplerle bu işleri yönetmekteyiz. Tekliflendirme, üretim ve montaj aşamalarında oldukça hızlı çözümler üreterek günden güne büyümeye devam ediyoruz. Ölçü alma amaçlı keşif, proje çizimi hazırlama, imalat ve montaj sonrasında teknik olarak destek gibi hizmetlerimiz vardır. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.