MODERN OFİS DEKORASYON FİKİRLERİ

Neredeyse evlerimizden daha fazla vakit geçirdiğimiz ofislerimiz ve çalışma ortamlarımız, bizim karakterimizi, düşünce yapımızı, hayat tarzımızın nasıl olduğunu az da olsa etkilemektedir. Bu çalışma ortamlarında hayatımızı devam ettirebilmek ve hayat gayelerimizi yerine getirebilmek için var gücümüzle çalışırız, müşterilerimizi ve misafirlerimizi ağırlarız. Bu yüzden ofis dekorasyonumuzun nasıl olduğu da tüm bunlarla ilişkilidir.

Başarılı bir çalışma hayatında bulunmak ve iletişim kuracağınız iş adamları veya kadınları da bu başarınıza şahit olması için ofislerinizde ciddi ve estetik bir atmosfer oluşturmalısınız. Bunu yaparken de fazla gösteriş ve şaşaya boğmadan, olabildiğince minimal bir ambiyans oluşturacak ofis dekorasyon örneklerini incelemek gerekir. Bununla ilgili olarak web sayfamızdaki ofis tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

OFİS DEKORASYONDA ÖNEMLİ ETKENLER

Aydınlık bir ofis ortamı, hem çalışanları hem de ziyaretçileri asla sıkmaz ve ferah bir atmosfere kavuşturur. Bu da müşterilerinizle ve takım arkadaşlarınızla olan iletişiminizdeki uyumu artırır ve sonucunda başarıyı getirir.

Tabi bunun yanında kullanılacak olan renkler de çok önemlidir. Yaptığınız iş doğrultusunda ve sektörünüzle ilgili doğru çağrışımlar yapacak renkleri seçmelisiniz. Mesela büyük bir hukuk bürosu açtınız ve müvekkilerinize güven vermek, güçlü olduğunuzu göstermek istiyorsunuz. Bunu ahşabın estetik ve dinamik algısıyla karşılayabilirsiniz. Ofislerinizdeki renk uyumuna ve ahşabın kullanım şekline dikkat etmelisiniz.

Şirket giriş dekorasyonları

Günümüz çağında firmaların imajlarını temsil eden ve müşterilerin daha firmaya adımlarını ilk attıkları alanlar karşılama alanları… Tam burada işin içine büyük dekorasyon fikirleri giriyor. Firmanızın gücünü ve imajını ofis tasarımlarınızla sağlayacaksınız. Şirketlerin giriş dekorasyonlarında ahşabın ağırlı ise size bu konuda büyük destek sağlayacaktır.

Ofis dekorasyon objeleri

Ofis dekorlarının minimal objelerden oluşması günümüzde büyük trendlerden bir adımdır.  Gözü yormayan, dikkat çekmek için basbas bağırmayan ofis dekorları tercih ederek, ofis tasarımlarınızda güzel ve hoş bir konsept oluşturabilirsiniz. Ayrıca çalışma alanlarındaki dekorasyonun öncelik olarak tasarımda bir bütünlük ve sadelik oluşturmasına dikkat edilmelidir. Ofis dekorasyonlarında ahşabın bir ağırlığı için ofis dekorlarında da ahşap ağırlıklı materyaller seçmek yerine modernliği yakalayabilmek açısından daha çok metal ağırlıklı objeler seçilmesine özen gösterilmelidir. Günümüzdeki ofis görsellerine baktığınızda genelde ahşabın ne kadar doygun bir tasarım algısı oluşturduğunu görürsünüz. Ofis bölmelerinde de ahşabı tercih ederek çalışma alanlarında bir bütünlük yakalamış olacaksınız.

Yaratıcı Ofis Fikirleri

Herkes çalışma alanlarında yaratıcı bir fikir ortaya koyarak bir konsept oluşturmak ister. Biz de Mazze Ofis Bölme Sistemleri olarak yılların vermiş olduğu tasarım trend tecrübelerine dayanarak sizlere bu anlamda önerilerimizi aktarmaktan çekinmiyoruz. Yaratıcı bir ofis dekorasyonunda olmazsa olmaz adımlardan biri sadelik ve estetiktir. Oluşturduğunuz konsept gözü yoruyor ve kendini bir bütün olarak gösteremiyorsa boşuna zaman ve boşuna emek harcamış olursunuz. Siz de ofis tasarımlarınızda profesyonel bir destek almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Sizler için fiyat teklifini ve görsel hazırlama noktasında yardımcı olmak için hazırız.