MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Uzun yıllardır Gülbahçe Mobilya Dekorasyon firması olarak anahtar teslim projelerde tecrübe edinerek sektörde profesyonelliği ve yüksek standardizasyonu yakalayarak Mazze Ahşap Modüler Bölme Duvar Sistemleri projemizi hayata geçirdik. Konya merkezli fabrikamızda, son teknoloji üretim parkurumuz ve profesyonel üretim kadromuzla, tasarım trendlerini sağlam adımlarla takip ediyoruz. Modüler bölme duvar sistemlerinde ahşap sistemler kullanarak daha estetik ve modern çalışma ortamları oluşturmak istedik. Üretim çözümlerimizde projeye özel olarak ses yalıtımı ve akustik sistemler kullanarak optimum çalışma alanları oluşturuyoruz. Sistemlerimize ek olarak açık ofislerde de ahşap seperatörler kullanarak ofis ortamlarında tasarım bütünlüğüne bir uyum oluşturabiliyoruz.

Modüler bölme duvar sistemlerinde ahşap sistemler kullanarak siz değerli müşterilerimize birçok opsiyonu da birlikte sunuyoruz. Ahşabın sıcak atmosferini ofislerinizde hissedebilmeniz için birçok kaplama rengiyle birlikte ofis mobilyalarınızla da bir uyum oluşturabilmek açısından zevkinize göre renk tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca tv ünitesi ihtiyacınızı da Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri sayesinde mukavemeti yüksek bir şekilde karşılayabilirsiniz. 120 cm ilk geniş ahşap kolonlar kullanarak bu ihtiyacınıza çözüm oluşturuyoruz. Modüler bölme duvar sistemlerinin montajı esnasında zeminle alakalı oluşabilecek risklere karşılık kendi geliştirmiş olduğumuz bağlantı yöntemlerini kullanarak zemine herhangi bir delik açmıyoruz. 11cm et kalınlığı sayesinde de alüminyum ofis bölme sistemlerine nazaran daha mukavemetli ve sağlam ofis bölmeleri tasarlıyoruz.

Modüler bölme duvar sistemleri konusunda profesyonel üretim kadromuzla birlikte sizlerin en doğru şekilde yönlendirerek, verimli çalışma alanları oluşturuyoruz. Siz de taktir edersiniz ki ferah ve modern bir ofis ortamında çalışmak iş hayatınızı da etkileyecektir. Ahşap cam bölmeler tercih ederek de bu ferah ve estetik konsepte sahip olabilirsiniz. Modüler bölme duvarları dizayn ederken ofis ortamında oluşturmak istediğiniz renk konseptini de göz önünde bulundurarak sizlere renk ve kaplama tercihlerinde bulunuyoruz.

Ofis bölme sistemlerinde ahşabın sıcaklığını tercih ederek aslında sadece bir ofis bölmesi yaptırmış olmuyorsunuz, aynı zamanda firmanızın imajını temsil edecek bir konsepte yatırım yapmış oluyorsunuz.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Ahşap ofis bölme sistemlerini tercih ederken moderniteden asla uzaklaşmadan kapı sistemlerinde kayar mekanizmalar kullanarak hareketli bölme duvar sistemleri de dizayn edebiliyoruz. Ahşabın birçok kaplama seçeneğini bu sistemlerde zevkinize göre veya ofis mobilyalarınızla uyumlu halde tercih edebilirsiniz.

Modüler bölme duvar sistemleri fiyatları

Fiyat konusunda m2 olarak çalışıyoruz ve bu fiyatlar oldukça farklılık gösterebilmektedir. Ofis bölmesinin yapılacağı alanın inşaat anlamında altyapı fizibilitesinin yapıldıktan sonra ve cam tercihlerine göre 6mm düz cam, 8mm düz cam, veya 10 tmm temperli cam şeklinde kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat teklini oluşturuyoruz. Modüler bölme duvar sistemleri fiyatları olarak alternatif ofis bölme sistemleriyle kıyaslanacak olursa bariz rakamlar oynamayacaktır. Ölçülerinizi bize iletin, sizin için fiyat teklifini ve 3d görünümünü hazırlayalım. Böylece hem kendi zevkinize göre ofis cam bölmeleri hem de nasıl olacağına ilişkin görünümleri elde etmiş olacaksınız. Ofis Bölme Sistemlerinde yeni trend : Mazze…