NEDEN AHŞAP CAM OFİS BÖLME

Alüminyum ofis bölme sistemlerinden ve cam ofis bölmelerinden sıkıldığınızın ve artık yepyeni bir trende, yepyeni bir ofis dekorasyonuna, ofis tasarımına ihtiyacınızın olduğunu biliyoruz. İç mimari projelerde kullanılan cam ofis bölme sistemleri olarak ahşap sektörüne yeni bir soluk kazandırmak istedik. Artık ofis bölmelerinde ahşabın sıcaklığını, çift yüz renk seçeneğiyle cam ofis bölme sistemlerinin ofis mobilyalarınızla uyumunu, zeminde herhangi bir delme işlemi yapılmadan direk montajı sayesinde ve en önemlisi duvar bölmelerinde bütçenize uygun ofis bölme sistemlerini tercih edebileceksiniz. Ofis tasarımlarınızda cam ofis bölme sistemleri hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Mazze olarak ahşap cam bölmeler tasarlayarak, alternatifi olan alüminyum ofis bölme sistemleri, alçıpan duvar bölme sistemleri ve cam cama ofis bölmelere nazaran birçok opsiyonu siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ahşap bölmelerde birçok kaplama rengi kullanılabileceği için ofisiniz içindeki ofis mobilyalarınızın rengiyle aynı bölmeleri oluşturarak içeride bir uyum yaratabileceksiniz.

Ayrıca iç cam çıtaları sayesinde camın daha mukavemetli durmasını ve görünüm olarak da bir tık daha estetik katmış oluyorsunuz.  Bölmelerimizin et kalınlıkları 11 cm’dir. Aynı zamanda bir diğer özelliklerden biri ise montaj ve uygulama biçimidir. Alternatif cam ofis bölmelerinde montaj esnasında yere vida atılması için delik açılır ve bu bazen zemin altından geçen tesisatlar için risk unsuru oluşturabilmektedir. Mazze Cam Ofis Bölme olarak, bu riski ortadan kaldıracak şekilde tasarlamış olduğumuz montaj tekniklerimizle bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Hem de alternatiflerine göre çok daha mukavemetli oluyor.