03326060940

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemlerinde |Yeni Trend

Sıradan Ofis Bölme Sistemlerindensıkıldığınızın farkındayız.

Ofis tasarımlarınızda daha modern, daha estetik ve daha uyumlu bir atmosfer oluşturabilmek için Ofis Bölme sistemlerinde yeni bir trend oluşturduk. Ofislerinizi ahşapla bölüyoruz. Ahşabın sıcaklığı ve estetik algısı sayesinde daha verimli çalışma ortamlarına sahip olabilirsiniz. Üstelik alternatif cam bölme fiyatlarına göre aynı bütçeyi ayırarak sahip olabilirsiniz.

OFİSLERİNİZDE AHŞABIN FARKI

AHŞABIN SICAKLIĞI

Doğal yapının bir ürünü olan doğal ahşap kullanarak sizi ortamdaki tozdan ve rutubetten koruyoruz. Ahşap ısı transferini engelleyen hücreleri sayesinde alternatifi olan malzemelerden daha yüksek ısı yalıtımı sağlayarak sıcak bir çalışma ortamı sunar.

ÇİFT YÜZ RENK SEÇENEĞİ

Ofislerinizde kurumsal renklerinizle bir uyum oluşturuyoruz. Dilerseniz çift renk yüz seçeneği ile ofislerinizde içerden farklı bir ambiyans, dışardan farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Böylece kurumunuz, kurumsal imajına uygun renklerle daha estetik bir görünüme kavuşacaktır.

ZEMİNDE VİDASIZ MONTAJ

Montaj işlemlerini yaparken, kat zeminini korumak amaçlı herhangi bir vida veya matkap kullanmaksızın, hem daha hızlı, hem daha sağlam montaj teknikleri uyguluyoruz. Çünkü estetik açıdan daha modern ve minimal tasarımlar oluşturmak bizi gerçekten heyecanlandırıyor.

OFİS MOBİLYALARINIZLA UYUMLU

Mazze ahşap camekan bölme sistemleri, tamamen ofislerinizdeki estetiği korumak ve daha kullanılabilir alanlar oluşturmak amacıyla projenizi tasarlarken, aynı zamanda iç mekandaki mobilyalarınızın renk ve dokularıyla uyum sağlayan bölmeler tasarlayıp sizlere sunuyor.

DUVAR BİTİŞLERİNDE ESTETİK GÖRÜNÜM

Mazze Ahşap Ofis bölme sistemleri olarak ahşap malzeme kullandığımızdan dolayı duvar bozukluklarına göre uygulama yapıyoruz, böylece yeniden çıta uygulaması yapılmadan hem maliyeti minimize edip hem de estetik yapıyı korumuş oluyoruz.

BÜTÇE DOSTU

Mazze Ahşap Camekan Sistemleri, tüm bu modern tasarım vizyonunu ve profesyonel çalışma ahlakını sizlere şevkle ve zevkle sunarken, aynı zamanda bütçenizi yormayacak şekilde hizmet veriyor. Uzun zamandır ofislerinizin hak ettiği bu sistemlere , alüminyum profillere ayırdığınız bütçe kadar ayırarak sahip olabilirsiniz.

Tüm Türkiye'deHizmetimiz vardır

Konya

03326060940
ahsap@mazze.com.tr
Modesa San. Sit. 10738 Sk. No:5 Karatay/KONYA

İstanbul (Showroom)

Çok Yakında!
ahsap@mazze.com.tr
Dudullu/Ümraniye/İstanbul

Bize Ulaşın

iletişim
İrtibat: 03326060940
Mail Adresi: ahsap@mazze.com.tr
Adres: Modesa Sanayi Sitesi 10738 Sokak No:5 Karatay/KONYA
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yanlış giden bir şeyler var !