03326060940

AHŞAP OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Zengin Renk Alternatifleri

Ofis bölme sistemlerinde ahşap kaplamalı malzemeler kullanarak, estetik ve modern ofis bölmeleri üretiyoruz. Zengin renk seçenekleriyle daha özel, daha modern çalışma ortamlarına kavuşturuyoruz.

Çift Yüz Renk Seçeneği

Ofis bölmelerinde dilerseniz ofis içinde farklı, ofis dışarısında farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Böylece ofisinizde farklı renklerde atmosfer oluşturabilirsiniz, yada firmanızın kurumsal renklerine göre ofis bölme sistemleri oluşturabiliriz.

Zeminde Vidasız Montaj

Montaj esnasında, zemine herhangi bir delme işlemi uygulamıyoruz. Böylece ofislerinizin zemininden geçen herhangi bir ısı veya su tesisatlarına zarar verme riskini ortadan kaldırıyoruz. Ofis bölme sistemlerinde özel montaj teknikleri kullanarak daha sağlam cam bölmeler üretiyoruz.

OFİS MOBİLYALARINIZLA UYUMLU

İdari bina ofislerinde kullanmış olduğunuz mobilya takımlarınıza uygun renk tercihi yapabilirsiniz. Böylece ofis bölmelerinizle mobilyalarınız bir ofis konsepti oluşturmuş olacak.

DUVAR BİTİŞLERİNDE ESTETİK GÖRÜNÜM

Alternatif ofis bölmelerinde, montaj esnasında birtakım estetik hatalar meydana gelecektir. Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri olarak, duvarlarınızdaki eğimleri ve hataları göstermeyecek şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

ÇOK CAZİP FİYATLARLA

Alternatif ofis bölme sistemleri için ayırmayı düşündüğünüz bütçe her neyse, aynısını Mazze Ahşap Ofis Bölme sistemleri için de düşünebilirsiniz. Sizin için anında fiyat teklifi hazırlayabiliriz.