OFİS DEKORASYONLARINDA KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

İş hayatımızın olmazsa olmazı olan ofisler, işlerin birlikte yürütüldüğü ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının gerçekleştiği, ikili iş görüşmelerine ev sahipliği yapmakta olan birçok kişinin kullandığı belirli bir alandır. Bu sebep ile ofis dekorasyon, dizaynı ve özgün tasarımı ile verimliliği maksimum alacak şekilde ayarlanmalıdır.

Eğer bir kıyaslama yapacak olursak ofis dekorasyonları, ev dekorasyonuna göre daha maliyetli ve zordur. Mobilya ve işlevsellik seçimlerinde daha özenle hareket edilmesi gereken bir dekorasyon türüdür. Ev dekorasyonlarında alışılagelmiş olan fikir çeşitliliği ofis dekorasyonları için uygun değildir.

Bu sebepten ötürü ofis dekorasyonları çok kıymetli bir hale gelmektedir. Yapacağınız Ofis dekorasyon işlemleri ilk olarak çalışma saatleri içinde verimliliğinizi en iyi şekilde sunacak, sizi motive edecek ve odağınızı bozmayacak bir tasarıma ev sahipliği yapmalıdır.

Günümüz son teknolojisi ile birlikte elimize birçok fırsat geçmiş bulunmaktadır. Arzu edilen tasarım ve ölçülere sahip olacak şekilde üretilebilir.

Ofis bölme sistemleri, çalışma ortamın en sağlıklı biçimde dizayn edilmesine yarayan parçalardır. Ofis gibi birçok insanın aktif olarak kullanımda bulunduğu çalışma alanlarının dekorasyon ve tasarımı çok önemlidir. Firmalar için iş yaptıkları alanının ürünleri ve dekoratif çeşitliliğin önemini arttırması, tasarım konusunda bizi farklı noktalara taşımaya başlamıştır. Ofis dekorasyon konusunda ilginç tasarım araçları maliyetleri azaltmaya başlamış hem de tahsis edilen konumun daha verimli kullanılmasına aracı olmuştur.

Ofis bölme sistemleri bize en çok tasarruf konusunda yardımcı olmaktadır. Firma/ofis sadece patronun değil orada çalışan ekibin ve müşterilerin de ziyaret edip sürekli vakit geçirdiği bir alandır. Bu sebep ile ofis dekorasyon tasarımının önemi her geçen gün artmaktadır. Ofis bölmeleri minik alanları değişik şekilde kullanabilmek ve oluşturulabilecek en kullanışlı ofis dekorasyon tasarımını yaratmak amacı ile tercih edilmektedir.

Bütün ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösterebilen ofis bölmesi sistemleri ürünleri isteğe bağlı olacak şekilde bol çeşitlilik imkanı sunar.

Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır;

  • Tümden camlı ofis bölmeleri
  • Yarım camlı & yatay camlı ofis bölmeleri
  • Cam cama ofis bölmeleri
  • Tam camlı ofis bölmeleri
  • Ahşap dolu bölmeler
  • Call center & seperatör ofis bölmeleri
  • Cubicle WC bölmeleridir

Ofis dekorasyonlarında ahşap kullanımı belki uzun yıllardır süregelen bir trend olmasına rağmen günümüzde çalışma alanlarında ahşabın etkisi giderek azaldı. Fakat bunun en büyük etkisi ahşabın kaliteli ve bir kalite aczedecek şekilde dizayn edilememiş olmasından dolayıydı. Mazze Ahşap ofis bölme sistemleri olarak, 45 yılı aşkın süredir ofis dekorasyon ve proje anlamındaki tecrübelerimizi işin içine katarak ofis ortamlarına yepyeni bir bakış açısı kazandırdık. Ofis bölmelerini daha estetik ve teknolojik trendlere uygun olarak tasarladık. Böylece çalışma mekanlarında ahşap sizi boğmak yerine ferahlatarak farklı bir ambiyansa sürüklüyor. Ahşap lake iç çıtaların ve metal alt baza sayesinde ofis dekorasyonlarında modern bir trend yakaladık.