OFİSLERİN YENİ TERCİHİ AHŞAP OFİS BÖLMELERİ

İş yerlerinde, ofislerinizde, üretim tesislerinizinin idari çalışma alanlarında hatta hastanelerde, elverişli bir çalışma alanı yaratmak amacıyla veya ofis ortamlarını kendi zevkinize veya kullanımınıza göre dizayn etmek amacıyla kullanılan ofis bölmelerinde artık yepyeni bir sistem var. Mazze Ofis Bölme Sistemleri olarak tüm Türkiye’de hizmet veriyor, tüm müşterilerimize kusursuz ofis dekorasyonu hizmetini sunuyoruz. Ofislerinizde kullanılacak olan ofis bölmeleri anlamında en doğru tercihleri sizlere sunuyor, profesyonel mimari hizmetler veriyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz ve bizlere referans olan markaların ofis bölmelerine web sitemizde bulabilirsiniz. Ofislerinizde farklı bir ambiyans, farklı bir yerleşim modeli istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ofis Bölme Sistemleri Çalışma Şeklimiz

Ofis bölmelerinde model ve fiyat oluşturma noktası bazı temel kriterlere göre belirleniyor. En önemlisi Mazze olarak sizlere isteğinizi ve estetik algınızı tatmine edecek önerilerde bulunuyor olmamız. İş yerinizdeki ofis bölmesini yaptırmak istediğiniz alanları iyice analiz ediyor, tüm fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra sizlere önerilerde bulunuyoruz. Profesyonel montaj ekibimiz sayesinde sizin için tasarlamış olduğumuz ahşap bölmeler kusursuz ve sorunsuz bir şekilde yerine monte ediliyor. Ofislerinizin bölmelerini tasarlarken cam kullanımı için sizlere opsiyonlar sunuyoruz. 6mm, 8mm, 10mm , temperli cam veya jaluzili sistemler olarak opsiyon sunuyoruz ve bunlardan hangilerinin kullanım açısından sizlere uygun olduğunu tespit ediyoruz. Böylece ofis dekorasyonunuzda doğru bir planlama yapmış oluyoruz. Ofis bölme sistemlerinde yıllardır kullanılan birkaç alternatif olduğunu siz de biliyorsunuz, fakat ahşaba bir ilginiz varsa ve ofis mobilyalarınızla bir uyum oluşturma çabası içindeyseniz sizlere bu anlama en profesyonel desteği ekibimiz sunuyor. Ofis mobilyalarınızla bir uyumun olması çok önemli bir etken ve bu amaçla bölmeler tasarladığımızda çalışma alanlarında bir karmaşayı da ortadan kaldırıyoruz.

Ofis Seperatörler

Ofis bölme sistemlerinde bir diğer alternatif olarak seperatörler de üretiyoruz. Ahşap seperatörler sayesinde açık ofislerde geniş ve ferah alanlar sunuyor, aynı zamanda kapalı ofis bölmeleriyle de aynı konsept uyumunu yakalamış oluyorsunuz. Açık ofislerin yeni trendi: Mazze…

Ofis bölme fiyatları

Mazze Ahşap Ofis bölme sistemleri olarak üretmiş olduğumuz yeni nesil ahşap bölmelerde fiyatlandırma çalışmamız isteklerinize göre ve seçmiş olduğunuz opsiyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Seçmiş olduğunuz kapı modelinden tutun kapı kolu modeline, camın cinsine ve kalınlığına, ahşap kaplamanın cinsine kadar bir çok seçenek fiyatları etkilemektedir. Ofis bölmelerinde kullanmamızı istediğiniz temperli cam bölme fiyatları da fiyata etki edecektir. Ofis bölme sistemlerinde normalde kullandığımız 6mm düz camdır. Cam bölme m2 fiyatlarımla ilgili bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın. Siz de eğer ofis bölme sistemleriyle ilgili fiyatları öğrenmek istiyorsanız 0332 606 0940 numaralı iletişim merkezimizi arayabilir detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Eğer mesai saatleri dışında aramış olursanız aynı numaradan kurumsal WhatsApp hattından da bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim danışmanımız sorularınızı yanıtlayacaktır.