03326060940

Açık ofislerin yeni trendi: Ahşap Seperatörler

En estetik açık ofisler için ahşap seperatörler

by mazze
Mar , 9
En estetik açık ofisler için ahşap seperatörler

Ahşap seperatörlerle estetik bir çalışma ortamı yaratın.

Yoğun iş temposunda koşuştururken ofislerinizde ferah bir çalışma ortam, sıcak bir ambiyans istediğinizin farkındayız.  Açık ofislerinizde tercih etmek isteyeceğiniz ahşap seperatörler sayesinde hem ofislerinizde daha estetik bir atmosfer hem de modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hem mobilyalarınızın rengiyle uyumlu hem de minimal bir açık ofis görünüm, ofis çalışma yoğunluğunuz için iyi gelecek.  Mazze olarak, ofis bölme sistemlerinde sıradan olmayan, bambaşka ve trend olacak bir tarz belirlemek istedik.

Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri olarak, açık ofislerde ahşap seperatörler tasarlıyoruz. Yıllardır süregelen alüminyum veya cam seperatörlerden  sıkıldığınızın ve artık yeni ve daha estetik bölmeler görmek istediğinizin farkındayız. Ahşap seperatörler sayesinde zengin renk seçeneği ve yüksek kalite ile verimli bir çalışma alanına sahip olacaksınız. Aklınızda ahşap bölmeleriyle ilgili birtakım sorular oluşabilir. Hemen cevaplayalım: Bu seperatörlere, alüminyum seperatörlere ayırdığınız kadar bütçeyi ayırarak sahip olabilirsiniz. Çok Özel Fiyatlarla.

Mazze Dekoratif Seperatörler

Ofislerinizde bir yenilik!

2 Cam arasına yada tek 1 cam olarak kullanılan , ofisleri ayırma amaçlı 150cm yüksekliğindeki şeffaf açık ofis bölme sistemi olarak bilinir.

Ofis dizaynında en çok tercih ettiğiniz bölmeler aslında tercih seçeneğinizin olmamasından kaynaklanıyordu. Mazze Ahşap Seperatörler sayesinde bu sıradanlıktan sizi kurtardık ve standart algıların dışına çıkardık. Çünkü sizi ve firmanızı özel yapan bir şey olmalıydı diye düşündük.

Sizi ve firmanızı üst düzey bir imaja taşıyan ahşap bölmeleri; birçok gruba ayrılır. Sizin estetik ve zevkinize göre; Doğal ahşap kaplamalı bölmeler, firmanızın kurumsal renklerine uygun düz renk ahşap seperatörler. Ahşap seperatörleri tercih ettiğinizde dilerseniz camlara sonradan kumlama gibi görünen özel tasarım folyo yaptırabilirsiniz.

Ahşap Seperatör Ölçüleri

Ahşap cam seperatörlerinde kullandığımız bir çok cam seçeneği mevcuttur. Düz renkli şeffaf cam bölmeler, temperli camlı ahşap bölmeler, ısıcam özellikli ahşap bölmeler. Ahşap ofis bölmelerinde kullandığımız iki taraflı ahşap kolonlarda 5cm önde 5cm arkada olmak üzere 2 ayrı kolon arasında 6mm cam , 8mm bölme ve 10mm bölme kullanabiliyoruz. İsteğe göre bölmeler de tasarlanıp uygulanabilir. Seperatörlerimizin yükseklik ölçüsü 150cm’ dir. Fiyatlarımıza camlar ve kapılar dahildir.

Ayrıca alternatif cam bölmelerinde kullanılan montaj tekniklerinden bizi ayıran en önemli özelliklerde biri de, duvar bitişlerinde estetik görünümü sağlamak. Bilirsiniz ki alüminyum ofis seperatörlerinde veya cam cama seperatörlerde montaj esnasında duvardaki eğrilikleri ve hataları kapatabilmek için çıta profil giydirirler ve bu da estetik açıdan kötü bir izlenim yaratır.

Ahşap bölme montajında ise duvarın yamuklukları ve eğrilikleri hesaplanarak duvara göre kesim yapılıp öyle montaj işlemi yapılır ki bu da sonucunda estetik bir algı yaratılılarak duvarın hatalarını görünmez kılar.

 

seperatör

Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız