YENİ NESİL CAM BÖLME SİSTEMLERİMİZ HAKKINDA

Uzun yıllardır ofislerde görmeye alışık olduğumuz alüminyum ofis bölme sistemleri ve cam cama ofis bölme sistemleri kullanılmaktadır. Fakat bu sistemlerin artık günümüzde ofis dekorasyonlarımızı estetik açıdan daha da güzel karşılaması amacıyla ahşap cam bölme sistemlerini ortaya çıkardık.

Yeni Nesil sistemler olarak birkaç aydır ar-ge aşamasında olan cam bölme sistemlerimizin teknik ve estetik açıdan sağladığı bazı artılardan bahsetmek isteriz. Öncelikle yıllardır ahşap üzerine ustalık ve işçilikle uğraşlarımız sonucunca ahşabın ofislere veya girdiği mekanlara bambaşka bir estetik zevk kazandırdığı kanısını deneyimledik. Ofis ve çalışma ortamlarında da bu zevki yaşatabilmek amacıyla cam bölme isteyen müşterilerimize yalnızca kapı girişlerinde olmak üzere 40 cm isimlik ahşap kolonu uygulayarak hem ofis genelindeki mobilyaların ahşap renklerine uyularak bir konsept yaratmak, hem de departmanlar arası isimlendirme çalışmasını teknik açıdan kullanış kazandırmak istedik. Yeni Nesil Cam Bölme fiyatlarımız hakkında ise şöyle bilgi vermemiz daha doğru olur. M2 olarak 500-900 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Cam Bölme sistemlerimizde opsiyonel olarak, dilerseniz ahşap kapı dilerseniz cam kapı kullanabiliriz.

Senelerdir kullanılan sistemlere baktığımızda ahşap ile yalnızca ahşap görünümlü alüminyum ofis bölme sistemleri olarak karşılaşmışızdır. Çünkü ahşap, ciddi manada teknik mobilya kültürüne sahip olmayı gerektiren bir malzemedir. Biz de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübelerden yola çıkarak alüminyum değil mdf ahşap cam bölme sistemlerini hayata geçirdik.